Natuureducatie-tip: Groentjes de Speurtocht
Amelisweerd Info Natuureducatie-tip
Amelisweerd Info tipt: Groentjes de Speurtocht
Manouk & Leander zijn allebei dol op avonturen in de natuur. Er valt zoveel te ontdekken, beleven en leren in de buitenlucht. Daarom nemen ze graag anderen mee op pad om de wonderen van de natuur te ervaren.
Samen bedachten ze een avontuurlijke speurtocht op Amelisweerd. Deze speurtocht kun je nu bestellen. Je ontvangt dan een brief van Sammie, een landkaart, 12 gesloten enveloppen en een Groentjes tas.
Tijdens deze interactieve speurtocht kun je samen met je gezin Sammie Spin helpen om Saar Sprinkhaan terug te vinden! Saar is plotseling weggesprongen van haar huis, en het is aan jullie om te ontdekken wat er aan de hand is.
Jullie volgen een avontuurlijk pad vol verrassingen en spannende opdrachten. De landkaart helpt bij het volgen van de route en de aanwijzingen vinden jullie in de 12 meegeleverde enveloppen en die stukje bij beetje onthullen.
Bestel hier de speurtocht
Kijk op de website van Groentjes de Speurtocht voor meer informatie en bestel daar ook de speurtocht.
Beeldmateriaal: Groentjes de Speurtocht


Hoi,
Wij zoeken voor 14 september iemand die een speurtocht voor een groep van ca 20 volwassenen en een aantal kinderen wil uitzetten.
Mijn eerste vraag is of dit zou kunnen bij / met jullie. Het zou zijn in de middag – tussen 13:30 en 15:00 in de buurt van Utrecht. We hebben die dag een lunch bij restaurant Vroeg en dat zit volgens mij bij de Amelisweerd.
Mocht je kunnen, ben ik benieuwd wat jullie (in grote lijnen) kunnen organiseren en ik hoor graag wat je tarief is.
Vr Gr Hendrik
Hallo Hendrik,
Hiervoor kun je het beste even contact opnemen met de Vrienden van Amelisweerd, zij verzorgen de lezingen en excursies op de landgoederen en kunnen hier vast ook iets in betekenen, ze zijn bereikbaar via dit e-maladres: info@vriendenvanamelisweerd.nl