Bomenexcursie zaterdag 9 augustus
Vrienden van Amelisweerd, Natuureducatie
Twee gidsen voeren je langs woudreuzen en andere karakteristieke bomen in Amelisweerd.
Ze vertellen verhalen over de waarde van het bos en de (levende en dode) bomen, hoe ze op klimaatverandering reageren, over wat er onder de grond gebeurt, hoe eiken vroeger gebruikt werden, en nog veel meer. Zoals een van de deelnemers van de excursie in november 2024 opmerkte: “Het bos is geen reeks bomen – het is een gemeenschap.”
Kosten: € 5,– per persoon.
Startlocatie: Bij de ingang van de Veldkeuken, Koningslaan 11, Bunnik.
Start: 13.30 uur.
De duur van de excursie varieert tussen 1,5 à 2 uur, afhankelijk van wat de deelnemers willen horen en zien, en soms spelen de weersomstandigheden ook een rol.
Aanmelden kan door gebruik te maken van de ticketlink.
Daarmee kom je op de bestel- en betaalpagina van Ticketkantoor.
Mocht je na aanmelding onverwachts verhinderd zijn, stuur dan een mail naar: info@vriendenvanamelisweerd.nl.
Zet er dan meteen bij of je je bijdrage als gift beschouwt, of dat je je bijdrage terug wilt. Zet er bij de laatste keuze je bankrekeningnummer bij.

